blog

Salihleraltı Temizlik Şirketi

İzmir Dikili Salihleraltı Temizliknet.COM şirketi, kullandığı tüm kimyasal temizlik ürünlerini, T.C Sağlık Bakanlığından onaylanmış ürünlerden seçmekte, ticari kaygıyla insan sağlığına ve doğaya etki edecek hiçbir ucuz kimyasal temizlik ürünü kullanmamaktadır.


Balıkesir Edremit Temizliknet.COM ”Müşteri Memnuniyet Garantisi” veren, Müşteri onaysız hiç bir işi teslim etmeyen, sınırsız hizmet tekrarı, güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Balıkesir Edremit Temizlik Şirketleri, Balıkesir Edremit Temizlik Firmaları, Balıkesir Edremit Ev Temizliği, İnşaat Temizliği, Ofis, İş yeri, Fabrika Temizliği, Balıkesir Edremit Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, Dış Cephe Cam Temizliği, Zemin Temizleme, Yerinde Halı-Koltuk Temizliği, Profesyonel Kadro Teknolojik Makine Ekipmanı ile .

Temel felsefesi müşteri memnuniyeti olan Temizliknet.COM, 10 yılı aşmış tecrübesi ve sizlerin memnuniyetinden aldığı enerjiyle, kalite, sağlık ve hijyen anlayışıyla yoluna devam etmektedir.çerik girinizrik giriniz